Opinie o Nas

AP 140 Pro - IDEAL

9 999,00 zł
Brutto Dostawa: 7-14 dni

Profesjonalny oczyszczacz powietrza pozwalający na uzyskanie czystego powietrza w pomieszczeniach o wielkości od 120 do 180 m2.

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

 • Darmowa dostawa zamówień o wartości powyżej 200 zł. Darmowa dostawa zamówień o wartości powyżej 200 zł.
Profesjonalny oczyszczacz powietrza pozwalający na uzyskanie czystego powietrza w pomieszczeniach o wielkości od 120 do 180 m2.
Wyposażony jest nowy wysokowydajny filtr 360° z wysoce skutecznym filtrem cząstek stałych HEPA pozwalający na niezawodne czyszczenie (aż do 99,97%) takich zanieczyszczeń z powietrza jak: pył zawieszony (PM 10, PM 2,5, PM 0,3, PM 0,1), pyłki i inne alergeny wziewne, patogeny, takich jak bakterie i zarodniki pleśni (oraz hamuje ich wzrost w filtrze), dym papierosowy, spaliny, opary chemiczne (aldehyd mrówkowy, toluen, n-butan, lotne związki organiczne itp.) oraz wszelakie zapachy zawarte w powietrzu w Twoim pomieszczeniu.
W urządzeniu można kontrolować wszystkie funkcje, takie jak tryby pracy: automatyczny, ręczny lub turbo. W trybie automatycznym AP 140 Pro korzysta z inteligentnych czujników (czujnik pyłu, gazu i zapachu), dzięki którym stale utrzymuje wysoką jakość powietrza i automatycznie dostosowuje poziom mocy do warunków otoczenia. W trybie turbo, dzięki doskonałej sile silnika i wentylatora, powietrze oczyszczane jest w możliwie najkrótszym czasie.
Poza trybem automatycznym i trybem turbo urządzenie pracuje w trzech trybach ręcznych oraz w trybie nocnym. Wygodna funkcja timera pozwala uruchomić i wyłączyć urządzenie. Aktualny stan pracy jest zawsze widoczny na panelu urządzenia. Inne funkcje, takie jak funkcja blokady, status filtra lub dostosowywanie trybu automatycznego można obsługiwać za pomocą aplikacji "IDEAL AIR PRO". Dodatkowo AP 140 Pro automatycznie poinformuje o konieczności wymiany filtra 360°. Przeciętnie działanie filtra 360° to około 12 miesięcy i po tym okresie należy go wymienić.

 • wysokowydajny filtr 360° (wstępny + HEPA)
 • potężny tryb turbo
 • niskie zużycie energii
 • ultra cicha praca
 • tryb nocny
 • tryb automatyczny
 • wygodny czasomierz (Start & Stop)
 • pilot zdalnego sterowania
 • sterowanie za pomocą aplikacji (Wi-Fi)
 • czujniki (pyłu, gazu i zapachu) dla trybu automatycznego
 • polecany dla alergików
 • polecany do usuwania oparów chemicznych i zapachów
 • polecany do zmniejszenia cząstek stałych w powietrzu
Współczynnik oczyszczania – to parametr informujący o tym ile razy w ciągu godziny urządzenie jest w stanie wymienić/przefiltrować całą kubaturę pomieszczania. Do obliczenia parametru przyjmowana jest wysokość pomieszczenia 2,5 m. To wyjątkowo ważna cecha dobrych oczyszczaczy powietrza. Odpowiednio wysoki wskaźnik oczyszczania zapewnia najwyższą jakość filtracji i pozwala na odpowiednio szybką reakcję na pojawiające się zanieczyszczenia, zapewniając użytkownikowi zdrowe powietrze.

Pobierz aplikację IDEAL AIR PRO

google-play-badge.png apple-appstore-button.png

Opis

Rekomendowana pow. pomieszczenia (m2)
do 180
Zastosowanie
Profesjonalne
Ilość ustawień prędkości
5
CADR Ilość oczyszczonego powietrza (m3/h)
do 1400 m³/h
Głośność (db) w zależności od prędkości oczyszczania
25,2 / 32,1 / 39,5 / 47,7 / 60,3
Pobór mocy (W) w zależności od prędkości oczyszczania
7 / 13 / 21 / 40 / 180
Typ filtra
wstępny, True HEPA, węglowy
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł. w mm)
725x562x633
Waga urządzenia (kg)
51
Jonizacja powietrza
Nie
Tryb automatyczny
Tak
Wskaźnik jakości powietrza
Tak
Z nawilżaczem
Nie
Kolor
biały
Gwarancja
2 lata

Pliki do pobrania

Parowanie z aplikacją mobilną

Pliki do pobrania (913.74k)

Brak opinii użytkowników.

Zobacz także

(Jest jeszcze 12 innych produktów w tej kategorii)