Opinie o Nas

Tulip 40 - AIRFREE - Oczyszczacz i sterylizator

699,00 zł
Brutto Dostawa: 7-14 dni

Bezfiltrowy oczyszczacz i sterylizator powietrza do 16m².

  • Darmowa dostawa zamówień o wartości powyżej 200 zł. Darmowa dostawa zamówień o wartości powyżej 200 zł.

Airfree Tulip

Łączy w sobie wysoką wydajność oraz smukły i stylowy design. Najnowszy model Airfree ma o 30% mniejszą średnicę niż klasyczna linia P oraz wybór 10 kolorów oświetlenia nocnego, dzięki czemu możesz wybrać to, które najlepiej pasuje do wystroju Twojego domu, nawet w najmniejszych pomieszczeniach.

Nowoczesny i kompaktowy design

Nowoczesny design modelu Tulip czerpie inspirację z piękna tulipanów, kwiatów znanych ze swojej delikatności i różnorodności kolorów.

Wielokolorowe podświetlenie nocne

Wybierz jeden z 10 kolorów lub przełącz się w tryb losowy i pozwól, aby kolory zmieniały się automatycznie.

Jakość i bezpieczeństwo

Oczyszczacze i sterylizatory Airfree zostały przetestowane w laboratoriach ISO na całym świecie. Eliminują do 99,99% wirusów, bakterii, pleśni i innych organicznych zanieczyszczeń powietrza. Redukują poziom szkodliwego ozonu w pomieszczeniach.

Oczyszczacz i sterylizator w jednym

Airfree to jednocześnie oczyszczacze i sterylizatory – urządzenia których skuteczność skupia się przede wszystkim na usuwaniu drobnoustrojów, mikroorganizmów i alergenów (niszczą białka). W przeciwieństwie do wielu oczyszczaczy nie zatrzymują bakterii, wirusów itd, ale je całkowicie niszczą. Są małe, bezpieczne, nie wymagają konserwacji, czyszczenia, wymiany filtrów, nie emitują ozonu i są bezgłośne.

Idealny do każdego pomieszczenia

Airfree generują cyrkulację powietrza w pomieszczeniu dzięki konwekcji wywołanej przez powietrze o różnych temperaturach. Nie ma potrzeby użycia wentylatora. Wydajność jest wystarczająca, by poszczególne urządzenia były skuteczne dla dedykowanych powierzchni. Mają świetną reputację w wielu krajach na całym świecie.

Unikalna opatentowana technologia TSS™ – Airfree eliminuje, a nie zatrzymuje wirusy

TSS™ to unikatowy ceramiczny rdzeń z kanalikami rozgrzewającymi się do 200°C. Przepływające przez niego powietrze jest sterylizowane – 99,99% szkodliwych substancji i mikroorganizmów ginie bezpowrotnie. Technologia TSS™ nie wymaga zastosowania dodatkowych filtrów czy konserwacji – jest bezgłośna i oszczędna.

Dedykowana wydajność

Technologia zastosowana w oczyszczaczach Airfree nie wymaga dodatkowego wentylatora, przepływ powietrza odbywa się dzięki konwekcji związanej z różnicą temperatur. Gwarantuje to naturalny obieg powietrza (nie za szybko, nie za wolno) – tak, by skutecznie oczyścić pomieszczenie, do którego urządzenie jest dedykowane. Airfree Tulip 40 o wydajności 20 m³/h jest przeznaczony do pomieszczeń do 16 m².

Najważniejsze cechy

  • Oczyszczacz Airfree – idealny do pokoi dziecięcych, sypialni, szkół, przedszkoli, biur, przychodni, szpital, hoteli, muzeów.
  • Oczyszcza powietrze z wirusów, bakterii, alergenów, pleśni, pyłków, łupieżu zwierzęcego i zapachów organicznych.
  • Opatentowana technologia: ceramiczny rdzeń sterylizujący TSS®, w którego wnętrzu niszczone jest 99,99% mikroorganizmów.
  • Całkowicie cichy.
  • Technologia bezfiltrowa.
  • Nowoczesny design.
  • Niskie zużycie energii.
  • Wydajność.
  • Oczyszczacze Airfree działają w ponad 60 krajach i skutecznie poprawiają jakość życia.

Opis

Rekomendowana pow. pomieszczenia (m2)
do 16
Zastosowanie
Osobiste
Pobór mocy (W) w zależności od prędkości oczyszczania
37 - 45
Typ filtra
technologia bezfiltrowa
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł. w mm)
330x145x145
Waga urządzenia (kg)
1,1
Kolor
biały
Gwarancja
2 lata
Wydajność
20 m³/h

Brak opinii użytkowników.

Zobacz także

(Jest jeszcze 16 innych produktów w tej kategorii)