Opinie o Nas

TruSens™ Z-3000 - LEITZ

1 720,77 zł
Brutto Dostawa: 7-14 dni

Oczyszczacz powietrza Leitz TruSens™ Z-3000 z czujnikiem jakości powietrza SensorPod™, do dużych pomieszczeń.

Oddychaj czystszym powietrzem dzięki nowoczesnemu oczyszczaczowi powietrza, który łączy w sobie naukę, technologię i styl. Poczuj różnicę, jaką daje zastosowanie technologii teledetekcji, dwóch strumieni przepływu powietrza i systemu filtracji DuPont. Wyposażony w filtry DuPont oczyszczacz Leitz TruSens Z-3000 pochłania zanieczyszczenia i neutralizuje zapachy, automatycznie dostosowując tryb pracy do zmian jakości powietrza w pomieszczeniu.

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Darmowa dostawa zamówień o wartości powyżej 200 zł. Darmowa dostawa zamówień o wartości powyżej 200 zł.

Czystsze powietrze w miejscach, gdzie jest ono najbardziej potrzebne. Umieszczony z dala od oczyszczacza czujnik SensorPod monitoruje jakość powietrza w całym pomieszczeniu, aby zoptymalizować dostarczanie czystego powietrza w Twoim otoczeniu. Urządzenie reaguje na wskaźniki odczytywane przez czujnik SensorPod i automatycznie dostosowuje do nich prędkość wentylatora. Leitz TruSens na bieżąco przekazuje informacje o jakości powietrza w pomieszczeniu - na podświetlanym pierścieniu ukazują się wartości liczbowe oraz odpowiednio przypisane do nich kolory wskazujące na dobrą, umiarkowaną lub złą jakość powietrza.

Aby dystrybucja świeżego powietrza była skuteczna i przyjemna dla użytkownika, technologia PureDirect wykorzystuje dwa strumienie przepływu powietrza - zapewniając bardziej efektywne jego rozprowadzanie. Filtr 360° DuPont HEPA wychwytuje zanieczyszczenia, gazy oraz zapachy LZO (lotne związki organiczne) ze wszystkich kierunków. Światło UV zabija zarazki i bakterie, które dostały się do filtra. Nowoczesne wzornictwo, elegancki panel dotykowy i zintegrowany uchwyt sprawiają, że oczyszczacz niezauważalnie wtapia się w otoczenie.

Opis

Rekomendowana pow. pomieszczenia (m2)
do 70
Zastosowanie
Osobiste
Ilość ustawień prędkości
4
CADR Ilość oczyszczonego powietrza (m3/h)
330
Głośność (db) w zależności od prędkości oczyszczania
32dB do 66dB
Typ filtra
wstępny, True HEPA, węglowy
Wlot/wylot powietrza
360° / PureDirect
Ilość silników
1
Panel kontrolny
panel dotykowy
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł. w mm)
720 x 285 x 285
Waga urządzenia (kg)
5,7
Tryb automatyczny
Tak
Wskaźnik jakości powietrza
Tak
Z nawilżaczem
Nie
Kolor
biały/srebrny
Gwarancja
2 lata

Brak opinii użytkowników.

Zobacz także

(Jest jeszcze 16 innych produktów w tej kategorii)