Opinie o Nas

Duo - AIRFREE - Oczyszczacz i sterylizator

999,00 zł
Brutto Dostawa: 4-5 dni

Bezfiltrowy oczyszczacz i sterylizator powietrza do 24m².

  • Darmowa dostawa zamówień o wartości powyżej 200 zł. Darmowa dostawa zamówień o wartości powyżej 200 zł.

Airfree Duo

Nowy Airfree Duo idzie o krok dalej w oczyszczaniu powietrza, łącząc opatentowaną przez Airfree technologię TSS™ z zupełnie nową kapsułką eliminującą zapachy, która może być włączona, aby usunąć dym papierosowy, zapachy gotowania i inne drażniące zapachy z wnętrza pomieszczenia. Podczas gdy technologia TSS™ stale oczyszcza powietrze, ta dodatkowa funkcja może być włączana i wyłączana w zależności od potrzeb, pozostawiając Twój dom czysty i świeży.

Bezfiltrowy oczyszczacz powietrza, który może również usuwać nieprzyjemne zapachy

Wykorzystaj technologię TSS™ i ciesz się oczyszczaczem powietrza, który nie tylko zapewnia cichą, bezfiltrową i skuteczną pracę, ale także pozwala wyeliminować nieprzyjemne zapachy dzięki nowej, opcjonalnej kapsułce eliminującej zapachy.

Kapsułka eliminująca zapachy

Kiedy w Twoim domu unosi się silny zapach gotowania lub dymu papierosowego, możesz łatwo włączyć system eliminacji zapachów, a ta wysoce skuteczna funkcja usunie nieprzyjemne zapachy.

Jakość i bezpieczeństwo

Oczyszczacze i sterylizatory Airfree zostały przetestowane w laboratoriach ISO na całym świecie. Eliminują do 99,99% wirusów, bakterii, pleśni i innych organicznych zanieczyszczeń powietrza. Redukują poziom szkodliwego ozonu w pomieszczeniach.

Oczyszczacz i sterylizator w jednym

Airfree to jednocześnie oczyszczacze i sterylizatory – urządzenia których skuteczność skupia się przede wszystkim na usuwaniu drobnoustrojów, mikroorganizmów i alergenów (niszczą białka). W przeciwieństwie do wielu oczyszczaczy nie zatrzymują bakterii, wirusów itd, ale je całkowicie niszczą. Są małe, bezpieczne, nie wymagają konserwacji, czyszczenia, wymiany filtrów, nie emitują ozonu i są bezgłośne.

Idealny do każdego pomieszczenia

Airfree generują cyrkulację powietrza w pomieszczeniu dzięki konwekcji wywołanej przez powietrze o różnych temperaturach. Nie ma potrzeby użycia wentylatora. Wydajność jest wystarczająca, by poszczególne urządzenia były skuteczne dla dedykowanych powierzchni. Mają świetną reputację w wielu krajach na całym świecie.

Unikalna opatentowana technologia TSS™ – Airfree eliminuje, a nie zatrzymuje wirusy

TSS™ to unikatowy ceramiczny rdzeń z kanalikami rozgrzewającymi się do 200°C. Przepływające przez niego powietrze jest sterylizowane – 99,99% szkodliwych substancji i mikroorganizmów ginie bezpowrotnie. Technologia TSS™ nie wymaga zastosowania dodatkowych filtrów czy konserwacji – jest bezgłośna i oszczędna.

Dedykowana wydajność

Technologia zastosowana w oczyszczaczach Airfree nie wymaga dodatkowego wentylatora, przepływ powietrza odbywa się dzięki konwekcji związanej z różnicą temperatur. Gwarantuje to naturalny obieg powietrza (nie za szybko, nie za wolno) – tak, by skutecznie oczyścić pomieszczenie, do którego urządzenie jest dedykowane. Airfree Duo o wydajności 22,7 m³/h (z wentylatorem 41,22 m³/h) jest przeznaczony do pomieszczeń do 24 m².

Najważniejsze cechy

  • Oczyszczacz Airfree – idealny do pokoi dziecięcych, sypialni, szkół, przedszkoli, biur, przychodni, szpital, hoteli, muzeów.
  • Oczyszcza powietrze z wirusów, bakterii, alergenów, pleśni, pyłków, łupieżu zwierzęcego i zapachów organicznych.
  • Opatentowana technologia: ceramiczny rdzeń sterylizujący TSS®, w którego wnętrzu niszczone jest 99,99% mikroorganizmów.
  • Całkowicie cichy.
  • Technologia bezfiltrowa.
  • Nowoczesny design.
  • Niskie zużycie energii.
  • Wydajność.
  • Oczyszczacze Airfree działają w ponad 60 krajach i skutecznie poprawiają jakość życia.

Opis

Rekomendowana pow. pomieszczenia (m2)
do 24
Zastosowanie
Osobiste
Pobór mocy (W) w zależności od prędkości oczyszczania
41 - 53
Typ filtra
technologia bezfiltrowa
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł. w mm)
296x215x215
Waga urządzenia (kg)
1,66
Kolor
biały
Gwarancja
2 lata
Wydajność
22,7 - 41,22 m³/h

Brak opinii użytkowników.

Produkty powiązane

Zobacz także

(Jest jeszcze 16 innych produktów w tej kategorii)